درباره تریگ‌آپ

شتاب‌دهنده تریگ‌آپ

شتاب دهنده تریگ‌ آپ در سال 1393 با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان با انگیزه اکوسیستم کارآفرینی شروع به کار کرد. این مجموعه با در اختیار قرار دادن شبکه‌ای از متخصصان، سرمایه‌گذاران و افراد موفق داخلی و بین المللی و ارتباط با نهادهای تاثیرگذار این حوزه، کارآفرینان جوان و پویا را در مسیر پر پیچ و خم راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق همراهی می‌کند. تریگ آپ در سال 1396 با پیوستن به شناسا، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر پیشرو در اکوسیستم که یکی از اولین شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور محسوب می‌شود، شکل جدیدی به خود گرفت. دانش و تجارب ارزشمند شناسا در زمنیه‌های مدیریت منابع، سلامت، سبک زندگی، فناروی اطلاعات و اینترنت اشیا، در کنار توانمندی‌های ما در زمینه پرورش تیم‌های موفق قرار گرفت و پیمودن مسیر را برای کسب و کارهای نوپا آسان‌تر کرد.

هم اکنون شتاب دهنده تریگ‌‌آپ علاوه بر استارتاپ‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات،‌ حوزه‌های دیگری مانند فناوری‌های سلامت، فناوری‌های مالـی(فین تک)، فناوری‌های آمـوزشی، راهکارهای سبک زندگی و فناوری‌های حوزه مدیریت منابع طبیعی را نیز پوشش می‌دهد تا بتواند از طریق جذب تیم‌های باانگیزه در حوزه‌های مختلف و مشارکت با آنها، گامی موثر در جهت پیشرفت و رفاه جامعه بردارد.

عمده فعالیت تریگ آپ در سه مرحله پیش‌ شتابدهی، شتابدهی و پساشتابدهی صورت می‌گیرد. استارتاپ‌هایی که در مرحله نخست پذیرفته شوند، وارد مرحله پیش‌ شتابدهی شده و از خدمات آموزشی، منتورشیپ و فضای کار بهره‌مند می‌شوند. در صورتی که تیم شما با موفقیت از این مرحله عبور کند، وارد مرحله شتابدهی خواهید شد. برای آشنایی بیشتر با فرایند شتابدهی تریگ آپ کلیک کنید.

در مرحله شتابدهی، علاوه بر فضای کار و منتورشیپ، از مشاوره حقوقی، منابع انسانی و مالی بهره‌مند شده و سرمایه اولیه نیز دریافت خواهید کرد. امکان ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران نیز از مزایای چشمگیر این مرحله برای استارتاپ‌هاست. در مرحله آخر، علاوه بر تمام خدمات مراحل پیش، شاخص‌های عملکردی شما تعریف و پایش می‌شود.

تریگ آپ گام به گام تا رسیدن به موفقیت همراه شماست و با دانش، تجربه و سرمایه‌های مادی از شما حمایت خواهد کرد.

همین حالا ایده استارتاپت رو ثبت کن

سه قسمت عمده در شتاب دهنده تریگ آپ وجود دارد که هرکدام قبل، بعد و حین دوره شتابدهی را شامل می شود.

Fly With
Champions