تیم ما

سید حمیدرضا علوی

مدیر جوان و خوشفکر تریگ‌آپ دارای تجربه های زیادی هست. مهندس سیدحمیدرضا علوی در ابتدا فعالیت حرفه ای خودش رو در یک شرکت مشاوره مدیریتی آغاز کرد. بعد از چند سال به یکی از هلدینگ های بزرگ دولتی رفت تا از تجربیاتش طی اون چند سال در اجرا بیشتر استفاده کنه. اما در آخر همه‌ی این تجربه ها رو با خودش آورده تو تریگ آپ تا به تیم های استارتاپی منتقل کنه و بتونه به تعداد زیادی از جوانان مستعد برای راه اندازی کسب و کارشون کمک کنه. ایشون با دیدن موفقیت تک تک این تیم ها بیشتر احساس خوشحالی می کنه و از این ماموریتش لذت می بره. شاخص‌ترین ویژگی آقای علوی را باید جدیت و هوش هیجانی بالای ایشون دانست. پس اگر قرار شد با ایشون جلسه ایی داشته باشید باید حسابی آماده باشید و شش دانگ حواستون جمع باشه. تیم تریگ آپ به داشتن این مدیر خلاق و حامی همیشه افتخار می کنه.

محمدصادق سبحانی

محمد صادق سبحانی مدیر سرمایه گذاری شتابدهنده تریگ آپ است. در رشته اقتصاد تحصیل کرده و بیشتر از 7 ساله که تجربه کار کارشناسی در زمینه های ارزیابی ، ارزشگذاری و تدوین طرح کسب وکار در صنعت سرمایه گذاری جسورانه کشور رو داره. محمد صادق در تدوین طرح کسب و کار و برنامه مالی به استارتاپ ها کمک میکنه و برای جذب سرمایه در راندهای بعدی در کنار آنهاست. رشد و موفقیت استارتاپ ها آرزوی قلبیشه و باور داره که خیلی از چالشهای کشور با کمک استارتاپ های خلاق و با انگیزه قابل حله و این تیم های با انگیزه میتونن سهم ایران رو از اقتصاد بین الملل افزایش بدن.

فرزاد کمالی

فرزاد کمالی مدیر روابط عمومی و مسئول رویدادهای شتابدهنده تریگ‌آپ است. فعالیت سازمانی و رسمی‌اش را در ابتدای سال 1385 در یک شرکت مشاوره مدیریت شروع کرد و تا اواخر سال 1392 بعنوان کارشناس پروژه های شش سیگما درحال کسب تجربه بود. رشته تحصیلی فرزاد در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر است و همیشه علاقه دارد تا در حوزه مرتبط با رشته‌اش فعالیت داشته باشد. در ابتدای سال 1393 درمرکز نوآوری و فناوری فناپ جذب شد و در اواخر همان سال به عنوان مدیر اجرایی کافهIT فناپ با هدف ارایه خدمات به علاقه‌مندان به حوزه IT و استارتاپ‌ها به فعالیتش ادامه داد و با برگزاری بیش از صدها کارگاه متعدد آموزشی مرتبط با حوزه‌های کارآفرینی، کسب و کار، فنی و مهندسی و دیگر موارد و همچنین تسهیل‌گری در شبکه سازی برای استارتاپ ها و افراد مستعد جهت راه‌اندازی کسب و کارهای نوآورانه تجربیات زیادی را کسب نمود. با توجه به تغییرات ساختاری در مجموعه هلدینگ فناپ، فرزاد از اوایل سال 1397 به مجموعه شتابدهنده تریگ آپ که هم اکنون در ساختار شرکت شناسا قرار گرفته است پیوست تا بتواند همچنان باتوجه به علاقه شخصی‌اش در کنار تیم های استارتاپی به عنوان یک حامی فعالیت نماید. فرزاد همیشه با لبخند و با استقبالی گرم برای همدلی و همفکری در حالت آماده باش است! :)

مهدی اسکویی

مهدی اسکویی مدیر اجرائی شتابدهنده تریگ‌آپ، مسئول هماهنگی امور داخلی و نظارت بر تیم‌های شتابدهی تریگ‌آپ هست. مهدی فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد از دانشگاه تهران هست، اما به دلیل علاقه اش به فضای کارآفرینی از سال 1394 فعالیت‌اش را در اکوسیستم کارآفرینی شروع کرده. در ابتدا در انجمن بین المللی مدیران ایران عضو تیم اجرایی جشنواره آی‌بریج برلین و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی کسب و کار با حضور متخصصین ایرانی مقیم خارج بود، که این باعث شد تجربه خیلی خوبی از اکوسیستم خارج از کشور به دست بیاورد و سپس در سال 1396 از روزهای اول شروع کار باشگاه کارآفرینی تیوان به عنوان مدیر ارشد عملیات فعالیت اش را آغاز کرد، مهدی در تیوان با ارتباط فعال و سازنده ای که با بیش از 200 استارتاپ و کارآفرین داشته، خیلی خوب با بالا و پایین های یک کسب و کار و زندگی استارتاپی آشنا است. در نهایت هم از تیرماه 1397 به جمع تیم اجرائی شتابدهنده تریگ‌آپ اضافه شد تا بتواند کمکی به مسیر پیشرفت استارتاپ‎های تریگ‌آپ داشته باشد. اگر جایی از مسیر کسب و کاریتان نا امید شدید و دنبال کسی بودید که بتواند حال خودتان و کسب و کارتان را عوض کند به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک صحبتی با مهدی داشته باشید!

مژده شادنام

مژده شادنام به عنوان مشاور شتابدهنده تریگ‌آپ حدکثر تلاش خود را در راستای بهبود عملکرد این شتابدهنده به عمل می‌آورد. مژده تحصیلات خود را در کشور کانادا به پایان رسانده و پس از بازگشت به ایران، حدود 6 سال در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان نانویی پرداخته است. وی سپس وارد اکوسیستم استارتاپی شد و در باشگاه کارآفرینی تیوان به فعالیت پرداخت. تجربه همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها دید خوبی به ایشان داده که میتواند برای بسیاری از استارتاپ‌ها مفید و راهگشا باشد. از اصلی‌ترین ویژگی های مژده میتوان به دارا بودن انرژی مثبت وصف‌ناپذیر و شبکه قوی ارتباطی اشاره کرد. پس اگر در مسیرتان نیاز به یک حامی جدی داشتید تا به شما در تجدید قوا کمک کنه، بهتون پیشنهاد میشه که با ایشان جلسه‌ایی را هماهنگ کنید.