خدمات نوآوری سازمانی

شتاب دهنده تریگ آپ پیوند دهنده نوآوری با شرکت و سازمان شما


سال‌های زیادی است که شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، رشد ایمن، آهسته و پایدار را در دستور کار خود قرار داده‌اند. این در حالی است که در چند سال اخیر با ظهور نگرش نوآورانه و شکل‌گیری کسب و کارهای کوچک فناور با تمرکز بر رشد سریع و انعطاف پذیری بالا شاهد تغییرات شگرف و برهم زننده‌ای در معادلات بازار هستیم. در این شرایط توانایی ایجاد فرهنگ نوآوری در شرکت‌ها و سازمان‌ها را باید از کلیدی‌ترین عوامل موفقیت و رشد آن‌ها در دنیای به شدت رقابتی آینده دانست. شتابدهنده تریگ‌آپ با تجربه 4 ساله در اکوسیستم نوآوری کشور به خوبی نسبت به این مسیر آشنایی داشته و در این مسیر پر پیچ و خم در کنار شرکت و سازمان شما خواهد بود.

 
 
خدمات نوآوری سازمانی

شتاب دهنده شرکتی


در صورتی که علاقمند به رصد آخرین فناوری‌های در حوزه تخصصی صنعت خود و در صورت لزوم بکارگیری آن و توسعه محصولات و فرآیندهای جدید و نوآورانه مبتنی بر نیاز مشتریان خود هستید، این فرصت برای شما فراهم شده تا تیم‌های دارای پتانسیل خود را در برنامه 6 ماهه دوره شتابدهی تریگ‌آپ که ویژه صنعت مورد فعالیت شما طراحی خواهد شد شرکت داده تا بتوانند در فضایی نوآورانه و کنار بهترین منتورها و مشاورین ایده‌های جدید را برای شرکت شما خلق و به صورت هدفمند عملیاتی سازند.

 

بهبود مدل کسب و کار


اگر به دنبال بهبود مدل کسب و کار و بازسازی فرآیندهای عملیاتی سازمان منطبق بر روندهای جهانی برای ایجاد یک تحول عظیم در صنعت خود هستید، تریگ‌آپ به همراه تیم متخصص خود در مباحث مرتبط با توسعه بازار و مدل‌های کسب و کار نوآورانه میتواند همراه خوبی در خلق و عملیاتی‌سازی مدل‌های جدید برای شما باشد.

خدمات نوآوری سازمانی
 
خدمات نوآوری سازمانی

مشاوره نوآوری


واحد مشاوره تریگ آپ پس از برگزاری چند جلسه در محل شرکت شما و آشنایی با چالش‌ها و مزیت‌ها رقابتی موجود به خوبی می‌تواند نقشه راه تحول سازمانی شما را حسب پتانسیل‌ها، شرایط محیطی شرکت و صنعت مورد فعالیت ترسیم نماید و سپس با ارائه خدمات مورد نیاز مسیر پیاده‌سازی آن را نیز تسهیل نماید.

 
 

فرم درخواست راهکارهای نوآورانه سازمانی تریگ آپ


    شتابدهنده شرکتیبهبود مدل کسب و کارمشاوره نوآوری    توضیحات تکمیلی


    ضمن عرض تشکر، در صورت لزوم و به منظور تسریع بیشتر در امور، با شماره تلفن درج شده با ما در ارتباط باشید و ما را از ثبت درخواست‌تان مطلع سازید.


    ساعات پاسخگویی تلفنی در طی هفته به شرح ذیل است:

    شنبه تا چهارشنبه ۹:۰۰ - ۱۷:۰۰