پذیرش 5 تیم در دوره شتابدهی تریگ‌ آپ در 6 ماهه نخست 1400

شتابدهنده تریگ‌ آپ در حالی نیمسال دوم سال جدید را آغاز می‌کند که از ابتدای امسال تاکنون، 5 تیم را در دوره شتابدهی خود پذیرفته است که شامل تیم‌های آروزین، اکسداپ، یونی بوک، vrxtep و جیب جیب می‌شود.

آروزین: استارت‌آپی در حوزه پزشکی و زیرشاخه ارتوپدی که راهکارهای نوین درمان و بازتوانی آسیب‌های استخوانی را ارائه می‌دهد.

تیم آروزین خود را متعهد به ارائه راه‌حل‌های نوآورانه می‌داند تا از این طریق بتواند گامی در راستای ارتقاء سلامتی جامعه بردارد.

اکسداپ: استارتاپی در حوزه رمز ارز که می‌خواهد تسهیل‌کننده معاملات رمزارز برای ایرانیان باشد. پلتفرمی کاملا فارسی که این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم می‌کند تا بدون دغدغه و تغییر IP معامله کرده و مدیریت حساب‌های خود را در صرافی‌های بین المللی انجام دهند.

یونی بوک: استارتاپی در حوزه سامانه خرید کتاب‌های دانشگاهی است که با هدف حمایت از دانشجویان کشور راه‌اندازی شده است. یونی بوک درگاهی برای خرید کتاب‌های دانشگاهی و سایر کتاب‌های عمومی است که با با قیمتی بسیار پایین‌تر از قیمت بازار عرضه می‌شود.

یونی بوک امیدوار است بتواند در عرصه آموزش یاری‌گر دانشجویان کشور باشد.

Vrxtep: استارتاپی در حوزه پزشکی، سلامت و واقعیت مجازی است که با هدف کاربرد فناوری در علم پزشکی و تسهیل آن راه‌اندزای شده است.

استارتاپ Vrxtep شبیه‌ساز اتاق عمل با استفاده از فناوری واقعیت مجازی است.

جیب جیب: استارتاپی است که با هدف تجمیع نرم‌افزارها در حوزه کالاها و خدمات راه‌اندازی شده است.

استارتاپ جیب جیب یک سوپراپلیکیشن است که تمام اپلیکیشن‌های مورد نیاز روزانه کاربر در آن اجرا می‌شود و در ازای هر تراکنش، درصدی از مبلغ به حساب خود کاربر و معرف او باز می‌گردد.