همراهانه؛ همدلی و حمایت داوطلبانه اهالی نوآوری

همراهانه ؛ همدلی و حمایت های داوطلبانه اهالی نوآوری در عصر همراهی

اولین رویداد همراهانه با هدف رفع نیازها و حل مشکلات استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوآور، عصر 26 تیر ماه به صورت آنلاین برگزار شد.
همراهانه در قالب مسئولیت‌ اجتماعی بازیگران زیست‌بوم نوآوری طراحی شده است.
این رویداد در گام اول خود با استقبال اهالی نوآوری در سراسر کشور روبرو شد. پیشتر، با افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا، تیم برگزاری رویداد تصمیم گرفته بود تا جلسات مشاوره را در فضای آنلاین برگزار کند.
تصمیمی که 100 درخواست مشاوره و خدمات از استارتاپ ها از 11 استان کشور را روانه دبیرخانه رویداد کرد.گفتنی است رویداد «همراهانه» که به همت مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان، شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی و همراهی برخی از مجموعه‌های اثرگذار در اکوسیستم نوآوری طراحی شده و قرار هست به صورت دوره ای برگزار گردد.
این رویداد از دو بخش «میز مشاوره» و «میز خدمت» تشکیل شده تا به کسب‌وکارها در رفع نیاز و حل مشکلاتشان کمک نماید.
در اولین نوبت همراهانه، ۱۹ مشاور شناخته‌شده کشور، منصور شیرزاد، مصطفی نقی پورفر، عباس پورزکی، جواد عامل، علی اصغر سعدآبادی، علی جاهدی، مهدی گل محمدی، احمد احمدی، حمیدرضا علوی، حامد تدین، میلاد قاسم زاده، مرتضی سرلک، مصطفی مکارم، وحید فخر، ریحانه خزانه، صادق علوی زاده، مصطفی پورعلی و مهدی محمدی حضور داشتند.
مشاوران این رویداد به 50 کسب و کار پذیرش‌شده در این بخش مشاوره دادند. حوزه‌های مشاوره ابعاد مختلف کسب‌وکار از قبیل ارزیابی ایده، طراحی مدل و مدیریت کسب و کار، جذب سرمایه و تامین مالی، قیمت گذاری، فروش و مدل های درآمدی، مباحث حقوقی و مالی و... را در برمی‌گرفت.
در میز خدمت نیز خدماتی معادل 5.000.000.000 ریال در انتظار شرکت‌کنندگان رویداد بود تا نیازهای آنان را بصورت داوطلبانه و کاملاً رایگان برآورده سازد.
مسیریاب نشان، مشهد هاست، پادیوم، سامانه حقوقی دادپرداز، رشدانا، فناپ، نرم‌افزاری آموت، پنکیک و ویدابیا خدمت‌دهندگان اولین همراهانه بودند.
خدمات متنوعی از سوی این خدمت دهندگان در حوزه های مختلف ازجمله خدمات حقوقی، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، زیرساخت‌های نرم‌افزاری و... به شرکت‌کنندگان ارائه شد.
آخرین خبر، راه پرداخت، اسکای‌روم، اکوموتیو، همفکر مشهد، رشدانا، آی‌چیزها و کمراپلاس نیز به جهت برگزاری شایسته همراهانه، به جمع حامیان رویداد پیوستند.
یکی از ویژگی‌های ممتاز همراهانه، بهره‌گیری از تسهیلگران است؛ چهره‌های فعال اکوسیستم نوآوری، تیم برگزاری رویداد را در فرآیند ارزیابی، انتخاب مشاور و خدمت متناسب با نیاز تیم ها و همچنین، حفظ ارتباط رویداد با شرکت‌کنندگان و پیگیری تحقق نتایج جلسات مشاوره، همراهی می‌کنند. در اولین نوبت از همراهانه، 19 تسهیلگر از سه استان کشور مشارکت داشتند.
دومین نوبت از رویداد همراهانه، 26 شهریور ماه برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافی است به سایت www.Hamrahaneh.ir مراجعه کنید.