نشست مجازی دورهمی استارتاپ‌های تریگ آپ برگزار شد

شتابدهنده تریگ‌آپ با هدف ایجاد سینرژی و هم‌افزایی بین استارتاپ‌های خود، نشستی را با موضوع آشنایی و انتقال تجربه بین تیم‌ها برگزار کرد.

در این نشست که در تاریخ 12 مرداد ماه سال 1400 به صورت مجازی برگزار شد، تیم‌هایی از شتابدهنده تریگ‌آپ در تهران و مشهد حضور به هم رساندند و علیرغم محدودیت‌هایی که شرایط کرونا ایجاد کرده است، با یکدیگر به گفتگو نشستند.

در این دورهمی چند نفر از مدیران اجرایی تیم‌ها از فراز فرودهایی که از سر گذراندند، برای تیم‌های جدیدتر گفتند و جلسه با گفتگوی بین تیم‌ها و پرسش و پاسخ بین آنها ادامه پیدا کرد.

فاطمه حسینی، مدیر اجرایی فناسا درباره مسیر توسعه محصول و چالش‌هایی که در زمینه محصول سخت‌افزاری خود از سرگذارنده بودند، صحبت کرد. در ادامه سید مصطفی میرقاسمی، مدیر اجرایی ویدابیا از روند توسعه کسب‌وکارشان گفت. امیر عقیقی، مدیرعامل لینوم از تجربه‌ای که در تیم‌سازی داشتند، صحبت کرد و در ادامه حسین قاسمی، مدیر اجرایی ویلرنو و حامد عزیزی، مدیر اجرایی آسانیسم به ترتیب درباره فرایند جذب سرمایه و شکل‌گیری استارتاپ و تیم حرف زدند.

این دورهمی که در فضایی دوستانه و صمیمی و با حضور مدیران اجرایی تریگ ‌آپ برگزار شد، با پرسش و پاسخ بین حاضران به پایان رسید.