دومین رویداد داوطلبانه همراهانه

رویداد همراهانه 2 شتابدهنده تریگ آپ

همراهانه؛ همدلی و همراهی های داوطلبانه اهالی نوآوری

دومین رویداد از مجموعه رویدادهای داوطلبانه همراهانه با حمایت مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان و شتابدهنده تریگ آپ در تاریخ نهم مهرماه 1399 برگزار خواهد شد.

همراهانه که در قالب مسئولیت‌ اجتماعی اهالی نوآوری کشور و در شهر مشهد طراحی شده است، از دو بخش «میز مشاوره» و «میز خدمت» تشکیل شده تا به کسب‌وکارها در رفع نیاز و حل مشکلاتشان کمک نماید. یکی از ویژگی‌های ممتاز همراهانه، بهره‌گیری از تسهیلگران است؛ چهره‌های فعال اکوسیستم نوآوری، تیم برگزاری رویداد را در فرآیند ارزیابی، انتخاب مشاور و خدمت متناسب با نیاز تیم ها و همچنین، حفظ ارتباط رویداد با شرکت‌کنندگان و پیگیری تحقق نتایج جلسات مشاوره، همراهی می‌کنند.

اولین گام همراهانه نیز در عصر همدلی 26 تیرماه 1399 در مشهد برگزار شد. گفتنی است، در اولین نوبت همراهانه، 19 مشاور شناخته‌شده کشور، منصور شیرزاد، مصطفی نقی پورفر، عباس پورزکی، جواد عامل، علی اصغر سعدآبادی، علی جاهدی، مهدی گل محمدی، احمد احمدی، حمیدرضا علوی، حامد تدین، میلاد قاسم زاده، مرتضی سرلک، مصطفی مکارم، وحید فخر، ریحانه خزانه، صادق علوی زاده، مصطفی پورعلی و مهدی محمدی حضور داشتند که به کسب و کارهای  پذیرش‌شده در این بخش، مشاوره دادند؛ حوزه‌های مشاوره ابعاد مختلف کسب‌وکار از قبیل ارزیابی ایده، طراحی مدل و مدیریت کسب و کار، جذب سرمایه و تامین مالی، قیمت گذاری، فروش و مدل های درآمدی، مباحث حقوقی و مالی و... را در برمی‌گرفت. هم‌چنین در اولین همراهانه، 19 تسهیلگر از سه استان کشور مشارکت داشتند.

در میز خدمت نیز خدماتی معادل 5.000.000.000 ریال در انتظار شرکت‌کنندگان رویداد بود تا نیازهای آنان را بصورت داوطلبانه و کاملاً رایگان برآورده سازد. مسیریاب نشان، مشهد هاست، پادیوم، سامانه حقوقی دادپرداز، رشدانا، فناپ، نرم‌افزاری آموت، پنکیک و ویدابیا خدمت‌دهندگان اولین همراهانه بودند و خدمات متنوعی از قبیل خدمات حقوقی، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، زیرساخت‌های نرم‌افزاری و... را به شرکت‌کنندگان ارائه نمودند.

آخرین خبر، راه پرداخت، اسکای‌روم، اکوموتیو، همفکر مشهد، رشدانا، آی‌چیزها و کمراپلاس نیز به جهت برگزاری شایسته همراهانه، به جمع حامیان رویداد پیوستند.

دومین نوبت از رویداد همراهانه، در تاریخ 9 مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد. چنانچه یک کسب و کار رشدیافته هستید و علاقه مندید داوطلبانه و بر اساس مسئولیت اجتماعی خود به استارتاپ ها  کمک نمایید و یا یک کسب و کار نوپا هستید که به دنبال استفاده از حمایتها هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر، و حضور در رویداد کافی است به سایت www.Hamrahaneh.ir مراجعه کنید.